menusearch
asretafakor.ir

پژوهشگر گیاهان دارویی، گیاهان دارویی، روغن، مدیریت

header
محمد امینی فیل آبادی

این پژوهشگر جوان، باتجربه و خلاق با دارا بودن مدرک تحصیلی فرآوری گیاهان دارویی و گذراندن چندین دوره­ ی مرتبط راز ورود خود را به این عرصه چنین بیان می­ کند که خواص گیاهان دارویی بر هیچ کس پوشیده نیست و او نیز بر حسب علاقه به این دانستنی­ ها با تحقیق و مطالعه مقالات بیشتر به این نتیجه حیرت انگیز رسیده که ریشه تمام محصولات آرایشی و درمانی در گیاهان نهفته است و در حالی که بسیار مؤثر و طبیعی می ­باشد، می­ تواند جایگزین بسیاری از این محصولات شیمیایی شود و کمک بزرگی به سلامت افراد نماید. این جوان مبتکر با داشتن فکر نو و صبر توانسته به موفقیت بزرگی در این عرصه دست پیدا کند. او با صرف زمان بسیار برای تحقیق هر محصول توانسته به بیش از 1800 ترکیب و فرمول منحصر به فرد در زمینه روغن­ های گیاهی برسد.

همچنین این نخبه­ ی موفق از فعالیت خود در حوزه­ های صنایع غذایی، روغن­ های گیاهی (موضعی، درمانی)، کشاورزی، آرایشی، بهداشتی و در نهایت مراقبت و سلامت فردی خبر داد و تصریح کرد که بالغ بر 750 قلم محصول گیاهی حلال و سلامت محور را تولید کرده است که بسیاری از آن­ ها کاربردی و 100 درصد گیاهی هستند.

نوآوری جدید او در تولید محصول تونیک ابرو استعداد و توانایی خارق العاده این پژوهشگر را در ترمیم ابروهای تتو شده، هاشور خورده و سوخته به واسطه لیزر تائید کرد. از طرفی همت و تلاش بی وقفه و نترسیدن از شکست ­های پی در پی راز موفقیت و پیشرفت این کارآفرین مبتکر بوده و هیچ مانعی نتوانسته او را از فتح قله­ ی موفقیت دور کند و این جای خوشحالی و غرور بسیاری برای مردم این مرز و بوم است که چنین نخبگانی را در خود پرورش داده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Email: Zibaeeha77@gmail.com