menusearch
asretafakor.ir

قوی ترین آنتی بیوتیک طبیعی برای پاکسازی بدن از عفونت

header
۱۳۹۹/۲/۳۰ سه شنبه
(1)
(0)
قوی ترین آنتی بیوتیک طبیعی برای پاکسازی بدن از عفونت
قوی ترین آنتی بیوتیک طبیعی برای پاکسازی بدن از عفونت

آنتی بیوتیک  طبیعی برای درمان عفونت های بدن

آنتی بیوتیک ها به خصوص آنتی بیوتیک طبیعی انتخاب نهایی برای عفونت های باکتریایی هستند. آنتی بیوتیک های طبیعی بسیاری در اطراف ما وجود دارد. آنتی بیوتیک های طبیعی بسیار مقابل عفونت های باکتریایی تأثیر می گذارد. مصرف غیرضروری آنتی بیوتیک باعث می شود پزشک دارو را محدود کند.

از مصرف سرخود این دارو خودداری کنید. این داروهای طبیعی در موارد مختلفی باعث پیشگیری و درمان می شوند، سیستم ایمنی بدن را بالا می برد و از عفونت جلوگیری می کند و برای کودکان مصرف این آنتی بیوتیک ها بهتر است:

بهترین آنتی بیوتیک های طبیعی

1- سیر :سیر مخصوصاً سیر خام برای مقابله با آنتی بیوتیک بسیار مناسب است. سیر حاوی رادیکال های آزاد و آنتی اکسیدان است.

2- عسل :یکی دیگر از بهترین آنتی بیوتیک های طبیعی عسل است که برای بالا بردن سیستم ایمنی بدن مقابل باکتری استفاده می شود، همچنین برای درمان سوختگی و زخم مناسب است. چای گیاهی وقتی با عسل مخلوط شود به درمان عفونت های داخلی باکتریایی کمک می کند.

3- پیاز :پیاز هم مثل سیر است، پیاز و سیر بعد از پخته شدن خاصیت آنتی بیوتیکی خود را از دست می دهند. خوردن پیاز خام به کاهش درد، عفونت، سرماخوردگی  و  سرفه  کمک می کند.

4- کلم: کلم یکی دیگر از آنتی بیوتیک های طبیعی است که ایمنی بدن را بالا می برد و حاوی مقادیر فراوانی ویتامین Cاست. سالاد کلم یا آب کلم خام با عسل تأثیر شگفتی روی بدن می گذارد.

5- عصاره ی دانه ی گریپ فروت :عصاره گریپ فروت مقابل ویروس های بی شمار، باکتری ها، انگل ها و گیاه های قارچی از بدن دفاع می کنند.

6- سرکه  سیب :مطالعات نشان داده که سرکه سیب  ویژگی آنتی بیوتیکی و ضد عفونی کنندگی دارد. شما می توانید به شکل های مختلف از  سرکه  سیب استفاده کنید.

7- روغن طبیعی نارگیل :روغن نارگیل ویژگی ضد عفونی کنندگی دارد که به بالا بردن ایمنی بدن و درمان بیماری ها کمک می کند.

8- زنجبیل :یکی از دسترس ترین آنتی بیوتیک های طبیعی زنجبیل است که در درمان سرماخوردگی، آنفولانزا، حالت تهوع، درد مفاصل و دل  درد استفاده می شود.

9-  دارچین :دارچین یکی از ادویه های غنی است که غذا را خوشبو می کند و حاوی مقادیری آنتی بیوتیک است.

10- پرتقال :پرتقال و  آناناس حاوی ویتامین c فراوانی است که ایمنی بدن را بالا می برد و بدن شما را سالم نگه می دارد.

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر